Hieronder vind je de samenstelling van de competitieploegen seizoen 2018-2019. 

De Mintons Heren 1 -  2e Liga

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :DE MAESSCHALCK Bram

B1

B1

DE DAELE Tom

B1

B1

VAN HAEVERMAET  Elias

B1

B1

D’HAEN Jesse

B1

B1

NEES Peter

B2

B1

Res. BAEYENS Sander

C1

C1


De Mintons Heren 2 -  1e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :BAEYENS Sander

C1

C1

DE SMET Maxim

B2

B1

DE ROO Nicolas

A

B1

D’HAEN Jesse

B1

B1

MAES Giovanni

C1

B2

Res. DE TENDER Steven

C1

B2

Res. SMET Frederik

  C2

C1

Res. KUSE Jonas

C1

B2


De Mintons Heren 3 -  2e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : DE JAECK Sven

C2

C1

DE TENDER Steven

C1

B2

MEUL Jeroen

C1

C2

STAES Mario

C1

B2

DULLAERT Matthias

 

C2

KUSE Jonas

C1

B2

Res. MAES Giovani

C1

B2

BAEYENS Sander

C1

C1

 

De Mintons Heren 4 -  3e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : GABRIËLS Jurgen

C1

B2

HEIRMAN Tim

C1

C1

BAEYENS Johan

C2

C1

VAN CAMP Marc

C2

C2

MUL Patrick

 

C1

DE BURGGRAVE Frederik

C2

C2

 

De Mintons Heren 5 -  3e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : DE VOS Filip

 

C2

WAUTERS Dries

C2

C1

VONCK Robin

C1

C2

VONCK Jochen

C2

C1

VALENT Ato

C1

C1

STAES Mattias

C2

C1

DE VOS Wannes

D

C2

DE VOS Lander

C2

C2

 

De Mintons Heren 6 -  5e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : VAN HAVERE Dorien

   

VERMEULEN Jonas

D

D

VERMEULEN Elian

D

D

MAES Olivier

D

D

CLAES Kobe

D

D

DUFOORT Lars

D

D

VAN DONGEN Maarten

D

D

Res. DE VOS Wannes

D

C2

Res. ROMBAUTS Ward

 

 

 

De Mintons Gemengd 1 -  3e Liga

 

 

 

Enkel

Dubbel

Mix

Kapitein : VAN HAVERE Dorien

 

 

 

VAN ROYEN Evy

C1

B2

 C1

KUSE Ann

B2

B2

B2

DE DAELE Tom

B1

B1

B2

VAN HAEVERMAET Elias

B1

B1

B2

DE MAESSCHALCK Bram

B1

B1

B2

VAN RAEMDONCK Helene

B2

B2

B2

Res. NEES Peter

B2

B1

B2

 

De Mintons Gemengd 2 -  3e Prov

 

 

 

Enkel

Dubbel

Mix

Kapitein : KUSE Jonas

C1

B2

C1

DE SMET Maxim

B2

B1

B2

DE ROO Nicolas

B2

B1

B2

DE ROO Matthias

D

 C2

D

WAUTERS Fien

C2

C2

C2

VAN CAUTEREN Joy

C2

C2

D

VLYMINCK Evelien

D

C2

D

Res. VAN HOECKE Leen

D

D

 

Res. POLFLIET Lien

C2

C2

D

 

De Mintons Gemengd 3 -  4e Prov

 

 

 

Enkel

Dubbel

Mix

Kapitein : ROELS Stijn

 

C2

D

DE VOS Lander

C2

C2

D

STAES Matthias

C2

C1

C2

VLYMINCK Stephanie

C2

C2

D

VERCAMMEN Jana

D

D

D

Res. POLFLIET Lien

C2

C2

D

Res. VAN HOECKE Leen

D

D

 

Res. MEUL Jeroen

C1

C2

C2

 

De Mintons Dames 1 -  3e Liga

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :WEYN Franky

   

VAN ROYEN Evy

C1

B2

VAN RAEMDONCK Helene

B2

B2

KUSE Ann

B2

B2

GABRIELS Heidi

C2

C2

DHONDT Marijke

C2

C1

Res. WAUTERS Fien

C2

C2

 

De Mintons Dames 2 -  3e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :POLFLIET Lien

C2

C2

VAN HOECKE Leen

D

D

VLYMINCK Evelien

D

C2

VLYMINCK Stephanie

C2

C2

Res. WAUTERS Fien

C2

C2

Res. VAN CAUTEREN Joy

C2

C2

Res. VERCAMMEN Jana

D

D

Res. ANDRIES Marleen

D

D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belangrijke data

Zondag 11/11/2018 - Mosselsouper in parochiehuis te Belsele

Zaterdag 22/12/2018 - Nationaal poule tornooi in De Witte Molen (St-Niklaas)

Zondag 13/01/2019 12-18u - Familienamiddag, gevolgd door nieuwjaarsreceptie, in De Witte Molen (St-Niklaas)

Zaterdag 16/02/2019 9-18u - Clubkampioenschap in De Klavers (Belsele)

Zondag 10/03/2019 - Recreantentornooi in De Klavers (Belsele)

Zaterdag   Smash-Party in feestzaal op Red Star Waasland

Woensdag 29/05/2019 - Eindactiviteit voor onze jeugdleden in het Bowlingpaleis Sint Niklaas