Seizoen 2017-2018

Hieronder vind je de samenstelling van de competitieploegen seizoen 2017-2018. 

De Mintons Heren 1 -  3e Liga

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :DE MAESSCHALCK Bram

B2

B1

DE DAELE Tom

B1

B1

VAN HAEVERMAET  Elias

B1

B1

D’HAEN Jesse

B2

B2

BAEYENS Sander

B2

B2

NEES Peter

B2

B1


 

De Mintons Heren 2 -  2e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :MAES Giovanni

C1

B2

DE SMET Maxim

B2

B1

DE ROO Nicolas

B2

B1

KUSE Jonas

C1

B2

DE TENDER Steven

C2

C1

MEUL Jeroen

C1

C2

DULLAERT Matthias

C1

C1

BAEYENS Sander

B2

B2

       

 

 

 

 

De Mintons Heren 3 -  2e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : DE JAECK Sven

C1

C1

D’HAEN Jesse

B2

B2

SMET Frederik

C1

B2

STAES Mario

C1

C1

MAES Giovanni

C1

B2

DE MAESSCHALCK Bram

B2

B1

GABRIËLS Jurgen

C1

C1

MEUL JEROEN

C1

C2

DE TENDER Steven

C2

C1


De Mintons Heren 4 -  3e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : GABRIËLS Jurgen

C1

C2

HEIRMAN Tim

C1

C1

BAEYENS Johan

C2

C1

VAN CAMP Marc

C2

C1

MUL Patrick

C2

C1

DE BURGGRAVE Frederik

C2

C1


De Mintons Heren 5 -  4e Prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : DE VOS Filip

D

C2

WAUTERS Dries

C2

C2

VONCK Robin

C2

C2

VONCK Jochen

C2

C2

VALENT Ato

C2

C2

STAES Mattias

D

C2

DE VOS Wannes

D

D

DE VOS Lander

C2

C2


De Mintons Gemengd 1 -  1e prov.

 

 

 

Enkel

Dubbel

Mix

Kapitein : VAN HAVER Dorien

B2

B2

B2

VAN ROYEN Evy

B1

B1

B2

KUSE Ann

B2

B2

C1

VAN RAEMDONCK Helene

B2

B2

C1

DE DAELE Tom

B1

B1

B1

VAN HAEVERMAET Elias

B1

B1

B2

DE MAESSCHALCK Bram

B2

B1

B2

DHONDT Marijke

C2

C2

C2

NEES Peter

B2

B1

B2


De Mintons Gemengd 2 -  2e prov.

 

 

 

Enkel

Dubbel

Mix

Kapitein : KUSE Jonas

C1

B2

C1

DE SMET Maxim

B2

B1

B2

MEUL Jeroen

C1

C2

C2

DE ROO Nicolas

B2

B1

B2

DE ROO Matthias

C1

C1

C1

POLFLIET Lien

C2

C2

C2

WAUTERS Fien

C2

C2

C2

VLYMINCK Evelien

C2

C2

D

DHONDT Marijke

C2

C2

C2

         


De Mintons Gemengd 3 -  4e prov.

 

 

 

Enkel

Dubbel

Mix

Kapitein : ROELS Stijn

D

D

D

DE VOS Lander

C2

C2

D

STAES Mattias

D

C2

D

VERCAMMEN Jana

 

 

 

VLYMINCK Stephanie

D

D

D

VAN CAUTEREN Joy

D

C2

D

STAES Mario

C1

C1

C2

DE JAECK Sven

C1

C2

C2

WAUTERS Dries

C2

C2

D

 

 

 

De Mintons Dames 1 -  3e Liga.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein :VAN ROYEN Evy

B1

B1

VAN HAVERE Dorien

B2

B2

VAN RAEMDONCK Helene

B2

B2

KUSE Ann

B2

B2

VAN DER GUCHT Joke

C1

C1

DE MEY Angelique

C2

C1

DHONDT Marijke

C2

C2

 

 

 

De Mintons Dames 2 -  3e prov.

 

 

Enkel

Dubbel

Kapitein : POLFLIET Lien

C2

C2

WAUTERS Fien

C2

C2

VAN CAUTEREN Joy

D

C2

VLYMINCK Evelien

C2

C2

VLYMINCK Stephanie

D

D

VERCAMMEN Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belangrijke data

Zondag 11/11/2018 - Mosselsouper in parochiehuis te Belsele

Zaterdag 22/12/2018 - Nationaal poule tornooi in De Witte Molen (St-Niklaas)

Zondag 13/01/2019 12-18u - Familienamiddag, gevolgd door nieuwjaarsreceptie, in De Witte Molen (St-Niklaas)

Zaterdag 16/02/2019 9-18u - Clubkampioenschap in De Klavers (Belsele)

Zondag 10/03/2019 - Recreantentornooi in De Klavers (Belsele)

Zaterdag   Smash-Party in feestzaal op Red Star Waasland

Woensdag 29/05/2019 - Eindactiviteit voor onze jeugdleden in het Bowlingpaleis Sint Niklaas