Seizoen 2014-2015

Hieronder vindt u de samenstelling van de competitieploegen seizoen 2014-2015

GEMENGD 1: 3de liga B

Kapitein : GABRIELS  Jurgen  

HEIRMAN  Tim
DE DAELE Tom
DE MEY Angelique
KUSE  Ann
VERSPREET  Kathleen
res : VAN RAEMDONCK Helene
res : DE MAESSCHALCK  Bram

---------------------------------------------------------------------------------

GEMENGD 2: 1ste provinciale

Kapitein : VAN HAVERE Dorien

DE MAESSCHALCK Bram
NEES Peter
VAN ROYEN Evy
res : D'HAEN Jesse
res : VAN HAEVERMAET Elias
res : VAN RAEMDONCK  Helene
res : LAUWERS Wesley

---------------------------------------------------------------------------------

GEMENGD 3: 3de provinciale B 

Kapitein : DE ROO Nicolas

DE ROO Matthias
VERHERBRUGGEN Astrid
POLFLIET Lien
DE BELIE An
VAN CAUTEREN Joy
WAUTERS Fien
res : VAN HAEVERMAET Elias
res : WAUTERS Dries

---------------------------------------------------------------------------------

HEREN 1: 3de liga C

Kapitein : DE MAESSCHALCK  Bram

DE DAELE Tom
D'HAEN  Jesse
BAEYENS  Sander
GABRIELS Jurgen
res : NEES Peter
res : LAUWERS Wesley

---------------------------------------------------------------------------------

HEREN 2: 2de provinciale A

Kapitein : GABRIELS  Jurgen

HEIRMAN  Tim
BAEYENS  Johan
VAN CAMP  Marc
MUL Patrick
res: NEES Peter

---------------------------------------------------------------------------------

HEREN 3: 3de provinciale C

Kapitein : DE JAECK  Sven

SMET  Frederik
VERGAUWEN  Niels
DE VOS  Filip
STAES  Mario
LEEMAN  Maarten
BERNAERT  Maxime
res : D'HAEN  Jesse

---------------------------------------------------------------------------------

HEREN 4: 3de provinciale A

Kapitein : DE ROO Nicolas

DE ROO Matthias
VAN HAEVERMAET Elias
DULLAERT  Matthias
DE TENDER Steven
MAES Giovanni
res : KUSE Jonas

---------------------------------------------------------------------------------

HEREN 5: 4de provinciale D

Kapitein : MAES  Giovanni

ROMBOUTS  Toon
KUSE  Jonas
DE TENDER  Steven
MEUL  Jeroen
VAN MULLEM  Brent

---------------------------------------------------------------------------------

HEREN 6: 4de provinciale B

Kapitein : HACQUAERT Rudi

CAP Jurgen
DE SMET Maxim
VONCK Robin
WAUTERS Dries
VALENT Ato
Res : VONCK Jochen
Res : KUSE Jonas

---------------------------------------------------------------------------------

DAMES 1: 3de liga B

Kapitein : KUSE  Ann

VAN HAVERE Dorien
VERSPREET Kathleen
VAN ROYEN  Evy
DE MEY  Angelique
VAN RAEMDONCK  Helene
res : VERHERBRUGGEN Astrid

Belangrijke data

Zondag 11/11/2018 - Mosselsouper in parochiehuis te Belsele

Zaterdag 22/12/2018 - Nationaal poule tornooi in De Witte Molen (St-Niklaas)

Zondag 13/01/2019 12-18u - Familienamiddag, gevolgd door nieuwjaarsreceptie, in De Witte Molen (St-Niklaas)

Zaterdag 16/02/2019 9-18u - Clubkampioenschap in De Klavers (Belsele)

Zondag 10/03/2019 - Recreantentornooi in De Klavers (Belsele)

Zaterdag   Smash-Party in feestzaal op Red Star Waasland

Woensdag 29/05/2019 - Eindactiviteit voor onze jeugdleden in het Bowlingpaleis Sint Niklaas